Telefon
WhatsApp
Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş Halka Arz Oluyor

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş.

•300.000.000 Lot

•Sabit Fiyat

•Bireysele EŞİT Dağıtım

•Payların %40’ı Bireysel Yatırımcıya Tahsis Edilmiştir

•Halka Arzın 2023 Yılında Tamamlanması Planlanıyor

•Alnus Yatırım Liderlik Edecek

•Halka Açıklık %25 Olacak

•İşlem Kodu: #AGROT

(Halka Arz Onay Aşamasında)

 

AGROTEC MAKİNE SAN. TİC. A.Ş SAHİBİ KİMDİR

AGROTEC MAKİNE SAN. TİC. A.Ş. 2020 yılında Mehmet Esat ŞEN tarafından kurulmuştur. Çıktığımız bu yolda Türkiye tarımının ileriye taşınabilmesi için gerekli mekanizasyon ve tarım teknolojileri hususunda faaliyet göstermekteyiz. Bu amaç için gereken makine, yedek parça, donanım, teçhizat ve alanlarında uzman ekibe sahibiz.

Hayvancılık sektörünün en önde gelen ihtiyaçlarından yem, paketleme ve istifleme işlemini profesyonel hale getirip, dünyaca tercih edilen GOWEİL GMBH firmasının Türkiye distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra Türkiye’de mevcut diğer profesyonel tarım makineleri için yedek parça ve özel servislik hizmeti vermekteyiz.

Distribütörü olduğumuz firma GOWEİL’in ürünlerinden tercih edilmesi halinde Türkiye’ye en uygun makine konfigürasyonunu sağlanarak, doğru ürün tercih edilmesinde danışmanlık sağlıyoruz. Bu seçmiş olduğumuz ürün için gerekli finans, gümrük, belge temini ve nakliye terminini makinenizin güvenle ve ivedi bir şekilde size ulaşması koordine ediyoruz. Satış esnasında olduğu gibi satış sonrasında da makinenizin güvenle ve sürekle çalışmasını sağlamak amacıyla 7/24 hizmet vermekteyiz. Biliyoruz ki bütün hasat makineleri için sezon içerisindeki her an kıymetlidir.

Gelecekte ihtiyaç olacak tarım başta olmak üzere makine ve teçhizat tedariğini yerli ve milli hale getirilebilmesi için yerli yedek parça imalatını da faaliyetlerimiz içine almış bulunmaktayız.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!