Telefon
WhatsApp
Alman adam 217 doz Kovid-19 aşısı aldığını iddia etti, araştırmacıları şok etti

Almanya'daki Friedrich-Alexander Üniversitesi Erlangen-Nürnberg'de (FAU) bir ekip tarafından muayene edilen adam, özel nedenlerden dolayı 217 aşı yaptırdığını iddia ediyor. Bu aşılardan 134'ünün resmi olarak doğrulandığını söylediler.

The Lancet Bulaşıcı Hastalıklar'daki bir yayının ardından BBC News , Erlangen-Nürnberg Üniversitesi'nden bir doktorla röportaj yaptı.Orada 62 yaşındaki adamdan alınan kan örneklerini incelediler.

Üniversitenin mikrobiyoloji bölümünden doktor Kilian Schober, İngiliz medyasına "Onun hakkında gazete makalelerinden haber aldık" dedi. "Daha sonra onu çeşitli testlerden geçmesi için davet ettik. Kendisi de çok ilgilendi."

217 enjeksiyonu kendisi satın aldı ve özel olarak yaptırdı. Kendisi hakkında Almanya'nın Magdeburg kentinde dolandırıcılık soruşturması açıldı ancak kendisi hakkında dava açılmadı. Adamın neden bu kadar çok enjeksiyon yaptırdığı bilinmiyor.

Bilim insanları, birçok aşının belirli hücreleri yorup aşıların daha az işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için onu inceledi. Durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Üstelik kendisine hiçbir zaman koronavirüs bulaşmamış gibi görünüyor.

Adam herhangi bir olumsuz sağlık etkisi yaşamamış olsa da doktorlar çok fazla korona aşısı yaptırmamalarını tavsiye ediyor. Yaklaşım, üç dozluk bir aşı ve muhtemelen hassas gruplara yönelik ek enjeksiyonlar şeklinde olmaya devam ediyor.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği