Telefon
WhatsApp
Artemisbet Batmıştır (Şikayet Var)

Pragmatic ve Playson Gibi Sağlayıcılar Türkiye'ye Yaptırım Uyguladı Türkiye'den kumarda kazanan kişi olmayacak.

Genç nesilde kumar oynama alışkanlığı gün geçtikçe artıyor. Evlerinde oturdukları yerden banka şubesine bile gitmeden kredi alıp kredi kartı sahibi olan gençler, internet üzerinden sanal kumar oynatan sitelerin tuzağına düşüyor.

TEKNOLOJİK TUZAK BÜYÜYOR

İçinde bulunduğumuz çağda bağımlılıkla mücadelenin öneminin arttığını vurgulayan yetkililer, giderek çoğalan 'sanal kumar' çetelerine karşı savaş başlattı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü, gelen şikayetler üzerine gençleri tuzağa düşüren bu tarz sitelere yönelik art arda operasyonlar düzenliyor. Uzmanlar ise özellikle anne babaları tehlikeye karşı uyarıyor.

Pragmatic ve Playson Gibi Sağlayıcılar Türkiye'ye Yaptırım Uyguladı Türkiye'den kumarda kazanan kişi olmayacak.

Pragmatic , Playson , HackSaw gibi sağlayıcılar Türkiye oyuncuları için Türkiye ip adresinden giren oyunculara hiçbir şekilde kazanç vermeyeceklerini belirttiler.

Bu yüzden Türkiye'de merdiven altı sitelerden ve büyük casino sitelerinden uzak durulması gerekiyor.

Artemisbet adıyla bilinen merdiven altı site battı. Şuanda farklı sitelere veritabanı ve database satıyor ve sizleri başka numaradan sürekli olarak arıyorlar.

Yurt dışı oyuncularına uyarı Artemisbet sitesinden uzak durun. Artemisbet şikayet var hattı bu aralar çok yoğunlaşmıştır.

https://695artemisbet.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!