Telefon
WhatsApp
Baba Vanga 2024 için korkutan tahmini

2024 Vanga'nın tahmini:

1) Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Bir Suikastçinin Hedefi Olacak

Vanga'nın, Ukrayna'da devam eden savaşı başlatan askeri operasyonun başlatılmasından sorumlu olan Rusya Devlet Başkanı'nı birisinin öldürmeye çalışacağını iddia ettiği bildirildi .

2) Biyolojik Silahlar ve Artan Terör Saldırıları

Tahminci, Avrupa'da terör saldırılarının sayısının artacağına ve yeni yılda 'büyük bir ülkenin' biyolojik silah denemesi yapacağına inanıyordu.

3) Büyük Ekonomik Kriz

Demek istediğim, yeterince uzun süredir ekonomik krizin içinde olduğumuzu söyleyebiliriz, ancak Vanga jeopolitik gerilimler, ekonomik gücün Batı'dan Doğu'ya kayması ve artan borç seviyeleri nedeniyle daha fazlasının geleceğini iddia etti. 

4) Korkunç Hava Olayları

İklim değişikliği nedeniyle bu tahmin hiç de şaşırtıcı değil çünkü dünyanın dört bir yanındaki ülkeler giderek daha fazla aşırı hava olayları yaşıyor . Ancak Vanga'ya göre daha fazlası da gelecek.

5) Siber Saldırılar

Kendisi vefat ettiğinde internetin henüz emekleme aşamasında olduğu göz önüne alındığında, mistiğin bilgisayar korsanlarının çevrimiçi alandaki saldırılarını artıracağına dair öngörüsü etkileyici.

Siber saldırıların hayati önem taşıyan altyapılara gerçekleştirileceğini ve bunun da güvenlik açısından tehlike yaratacağını iddia etti.

6) Hastalıklar İçin Yeni Tedaviler

Vanga, şu anda ölümcül olduğu düşünülen hastalıklar için yeni tedavilerin mevcut olabileceğini öngördü.

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!