Telefon
WhatsApp
BMW'nin Skytop konsept otomobili tanıtıldı

Skytop otomobilinin düzgün çizgilerinin BMW'nin klasik tasarımlarını anımsattığını fark etti. Sadece iki koltuğa sahip olan Skytop'un sert tavanı manuel olarak çıkarılabilir ve arka cam tek tuşla elektrikli olarak kaldırılıp indirilebiliyor.

 

BMW'nin yeni konsept otomobili, klasik tasarımlara saygı duruşunda bulunarak, Skytop ile Z8 ve 503 modellerine gönderme yapıyor. Köpekbalığı burunlu ön tasarımıyla geçmişi modern bir dokunuşla yeniden canlandırıyor. Sınırlı üretim olasılığı olan bu otomobil, gelecek modeller için ilham kaynağı olabilir.

Skytop'un özel boyası özellikle dikkat çekici. Bu renk şeması Dingolfing fabrikasındaki özel bir ekip tarafından oluşturuldu. Kahverengimsi kırmızı tavan, mat gümüş gövde ile birleştirildi ve "krom gölge efekti" ile tamamlandı.

Skytop'un sadece göz kamaştıran bir konsept otomobilden daha fazlası olmasını, aynı zamanda BMW tasarımında yeni bir bölümün habercisi olmasını bekleyebilirsiniz. 2025'te değiştirilecek iX3 modeli ve 2026'da piyasaya sürülecek i3 sedan, BMW'nin "Neue Klasse"nin (yeni tasarım dili) gelişini temsil edecek ve gelecekteki seri üretim modellerine beklenen bir stil değişikliği getirecek.

 

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!