Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Asla Aklımızdan Çıkarmayacağız

Ramazan Bayramı'nın ardından seçim gününe kadar il ziyaretleri başlayacak. Sınırlı vakitte en fazla ilimizi ziyaret ederken vatandaşlarımızla kucaklaşmayı hedefliyoruz. Seçim süreci sebebiyle değişen gündemin, şehirlerin durumunu, destek çalışmalarını, kalıcı konut projelerinin unutturulmasına izin vermeyeceğiz. Bizim elimiz hep  bölgede olacak. Her bir insanımızın üzüntüsünü asla aklımızdan çıkarmayacağız. 

Togg177 Bin Üzerinde Sipariş Aldı

Pazartesi günü TOGG yöneticileri misafirimiz olacak. Yapamazsınız dedikleri, atmadık çamur bırakmadıkları TOGG 177 bin üzerinde sipariş aldı. Bu milletimizin yerli otomobilimize sahip çıktığını gösteriyor.

Müjdelerimiz Olacak

Önümüzdeki ay Hürjet'ten Anadolu gemisine kadar savunma sanayi projelerini paylaşacağız. Arife günü Karadeniz gazının Filyos'a getirilmesi törenini yaparken müjdelerimiz de olacak.

Elektrik ve Doğal Gazda İndirim

Şimdiden iki ayrı müjdeyi paylaşalım. İki bayramı bir arada yaşayacağız. Elektrikte tüm abone gruplarında nisan ayından itibaren yüzde 15 indirime gidiyoruz. İkincisi sanayicilerimizin kullandığı doğal gaz tarifesinde yüzde 20 indirim yapıyoruz.

Bin Yeni Madenci Alacağız

Madencilerimize güzel bir haberimiz var. Kamuya ve özel sektöre de görev yapan 11 bin madencimiz deprem bölgesinde çalışarak milletimizin gönlünü aldı. Bin yeni madenci alacağız. Diğer alanlarda da diğer atacağımız adımlar bunlar: Ankara-Sivas hızlı tren hattında seferlerin başlama heyecanını hemşerilerimizle beraber yaşayacağız.

Güvenlik Koruyucularına Müjde

Güvenlik korucularımıza da müjdemiz olacak. Emekli maaşlarının alt sınırını 7 bin 500 liraya yükselten düzenlemeden 42 bin güvenlik korucumuzun da istifade etmesi sağlıyoruz. Bu ülkede her kesimin refahını artırma yanında hak ve özgürlüklerine kavuşturan, herkesi bağrına basan biz olduk.

Cumhurbaşkanı Adayları Belli Oldu

14 Mayıs'ta 20 yıllık eser ve hizmetlerimizle kayıpların telafisi kararlılığıyla milletimizden bir kez daha destek isteyeceğiz. Seçim süreci 10 Mart'ta aldığımız seçimlerin yenilenmesi kararından sonra YSK'nın belirlediği usullere göre ilerliyor. Önceki gün itibariyle cumhurbaşkanı adayları belli oldu. YSK açıklamasına göre 4 cumhurbaşkanı adayı bulunuyor. Bu gelişmenin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah bu sürecin sonundan milletin iradesi yine galip gelecek. Bir kumar masası olan, kavgadan kaostan başka bir vaatleri olamayan 7'li koalisyon siyasi mevta olacaktır. 

Hakkımızı Yedirmeyeceğiz

Mitinglerimizde yüksek sesli müzik kullanmayacağız. Biz kendi hassasiyetimizden taviz vermeyeceğiz. Çıkar sağlama peşinde koşanlara itibar etmeyeceğiz. Her platformda doğruları konuşmaktan çekinmeyeceğiz. Hakkımızı kimseye yedirmeyeceğiz. Asaletimizi koruyacak, aklın, vicdanın rehberliğinden asla sapmayacağız. Muhataplarımızın bizi kendi çukurlarına çekmesine izin vermeyeceğiz. 

Karanlık Mahfillerle Yürünen Yolun Hayra Çıkması İmkansız

Cumhurbaşkanlığının, cumhurbaşkanlığı yardımcılıklarının, bakanlıkların, milletvekilliklerinin, 'Ne vereyim abime' şeklinde bir işporta tezgahına çevrilmesinden rahatsızız. PKK ile FETÖ ile diğer terör örgütleri ile, onları üzerimize salan karanlık mahfiller ile yürünen yolun hayra çıkması imkansızdır.

Seçime Kadar Tek Tek Anlatacagız

Milletim bu gerçekleri görüyor, biliyor. Bunlara gereken dersi 14 Mayıs'ta verecektir. Türkiye'den kaçan teröristler neleri söylüyor. Şu anda ana muhalefetin başında zat terör örgütünü nasıl tanımlıyor, arkadaşları nasıl tanımlıyor. Biz bunları seçime kadar millete teker teker anlatacağız. 

'Demirtaş'ı Çıkaracağız' Diyor

Demokrasimiz adına endişe verici. PKK'nın Parlamentodaki uzantısını ziyaret eden ana muhalefet partisi değil mi? Kapalı kapılar ardında neler konuşuldu, nelerin pazarlığı yapıldı? Terörle mücadeleyi Cudi'de, Tendürek'te en güçlü şekilde veren bizim iktidarımızdır. Bütün bunlara rağmen ana muhalefetin başı 'Demirtaş'ı çıkaracağız' diyor. Diyarbakır'da 51 yavrumuzun ölümüne sebep olan bu değil mi? 

Terör Örgütü Tercihini Silahtan Yana Kullandı

Bizim tüm samimi gayretlerimizi karşından terör örgütü tercihini silahtan, kandan yana kullandı. Tehditleri kaynağında yok etmeye başlayarak çözüm iradesi olduğunu gösterdik.

Bu Zinniyet Ancak Kandil'e Bahar Getirebilir

Sana söz baharlar gelecek diyenler, bu zihniyetle ancak Kandil'e, Pensilvanya'ya, ülkemize kin ve nefretle bakan kimi başkentlere bahar getirebilir.(Milliyet)

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği