Telefon
WhatsApp
Doğucan Uğurlu Kimdir?

Doğucan Uğurlu Kimdir?

Doğucan Uğurlu, 2014 Yılında Uludağ Üniversitesi Ön lisans programını tamamlayıp daha sonra 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Web Tasarım Ve Kodlama bölümüne başlamıştır. Mezun olduktan sonra birçok kurumsal firma için dijital pazarlama, Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uzmanlığı yapmıştır.
Bu süreçte html, php, aspx, css, html5 gibi programlama dillerinde ve ek olarak Gelişen teknoloji ve günümüzün trendlerini göz önünde bulun durarak yazılım alanlarında ve siber güvenlik alanlarında eğitimler alarak kendini geliştirmiştir.2021 Yılında Firma Tanıt Sitesini kuran ve google'da üst sıralarda yer almaya başlayan sitesi ile profesyonel şekilde seo hizmeti vermeye devam etmektedir. 2022 Yılında Karadağ(Montenegro) üzerinde web tasarım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Son olarak şuanda gelişen teknoloji ile bilinen büyük şirketlere siber güvenlik hizmeti vermektedir.

Kısa dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?

"Öncelikli hedeflerim, şirketinizin organizasyonel yapısını ve profesyonel satış tekniklerini öğrenmektir. Böylece daha sonrasında gelişen teknoloji ile nelere ihtiyaç duyulduğunu öğrendikten sonra, kesinlikle en iyi şekilde katkıda bulunmaya çalışacağım." dedi.

Linkedin

Dodo Bilişim Yazılım Ve İnternet Hizmetleri

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!