Telefon
WhatsApp
Dünyanı en zengin köpeği

Dijital yayın platfomu tarafından sıra dışı hayatı belgesele çevrilen dünyanın en zengin köpeği Gunther VI, bir zamanlar Madonna'ya ait olan 29 milyon dolarlık malikanede yaşıyor. Gunther'ın Milyonları adlı belgeselde sevimli köpeğin zenginliğinin ardındaki bazı karanlık sırlar da günyüzüne çıkıyor.

Alman kurdu cinsi olan Gunther hakkında konuşan yönetmen Aurelien Leturgie "Hikaye kulağa çılgınca geliyor. Bu yüzden, doğal olarak en başından beri ilgimizi çekti. Yıllar içinde birçok yapım kuruluşu Gunther hakkında hikayeler yayınladı. Ancak bu sefer benzersiz bir erişim yakalıyorsunuz. Hiç kimse hikayenin bu kadar derinine inecek türden erişime sahip değildi" dedi. 

FoxBusiness'a göre Kontes Liebenstein'ın intihar ederek ölen oğlunun arkadaşı Maurizio Mian, köpeğe bakmakla görevlendirildi. O zamandan beri sevimli köpeğin çevresinde pervane oldular. 

Leturgie, Maurizio hakkında "Daha sonra Maurizio'nun kontesin ve kontesin oğlunun hikayesine çok bağlı olduğunu öğrendik. Bunların onun için çok derin bir şeyi temsil eden karakterler olduğunu söyleyeceğim. Bunu anlamak için daha derine inmek zorunda kaldık" dedi.(Posta.com.tr)

ZENGİN KÖPEĞİN SIRRI

Belgeselde köpeğin kontes ve oğluyla bağlantılı olduğu hikayesi çürütülmeye çalışılıyor. Zira belgesel, Liebenstein'ın hiç var olmadığını savunuyor. 

Yapımcı Emilie Dumay, Maurizio Mian hakkında şunları söyledi:

"Gerçekle fantezi arasında yaşıyor. Onun için kontes ve oğlunun hikayesini kaybetmek büyük bir yıkım oldu. Bu hikaye uzun zamandır onunla ve kimliğinin bir parçası haline geldi."

 

 

www.dunyasondakika.com

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!