Telefon
WhatsApp
Dwayne Johnson'ın Yeni Bir Hızlı Ve Öfkeli Filmi Olduğu Bildirildi

Hobbs & Shaw, Hızlı ve Öfkeli serisinin başarılı bir yan ürünü olmasına rağmen , Hobbs & Shaw 2 henüz meyvelerini vermedi. 2019'un Hızlı ve Öfkeli Hediyeleri: Hobbs ve Shaw'da Dwayne Johnson ve Jason Statham, sibernetik açıdan güçlendirilmiş bir teröristi alt etmek için gönülsüzce bir araya gelen, uyumsuz özel operasyon paralı askerleri Luke Hobbs ve Deckard Shaw'u canlandırıyor. İkili , Öfkeli'nin Kaderi'nin bir alt senaryosunda güçlerini birleştirmeden önce Hızlı ve Öfkeli filmlerinde ayrı ayrı tanıtılmıştı .

Hobbs & Shaw dünya çapında ( Box Office Mojo aracılığıyla) 760 milyon dolardan fazla hasılat elde ettikten sonra Universal, bir devam filmi üzerinde çalışmaya hızlı bir şekilde başladı. Kasım 2019'da, Hobbs & Shaw'ın kârlı gişe başarısından kısa bir süre sonra yapımcı Hiram Garcia stüdyonun filmin ticari performansından " son derece mutlu " olduğunu ve devam filmi hakkında " konuştuklarını " duyurdu. . Ancak Hobbs & Shaw 2'nin yapımı henüz tamamlanmadı ve Johnson ile Statham programlarını başka projelerle doldurdular. Hobbs & Shaw'un devamı çekilecek mi ?

En son Hobbs & Shaw 2 güncellemeleri kesinlikle bir Hobbs & Shaw devamı ile ilgili değil , ona bitişik, çünkü Fast Saga'nın Dwayne Johnson liderliğindeki bir Hobbs solo filmi kazanacağı doğrulandı . Fast X'in jenerik sonrası sahnesinde Dwayne Johnson, seriye asla geri dönmeyeceğini belirttikten sonra Hobbs olarak geri dönüyor . Fast Five'da Hobbs'un Dante'nin babası Hernan'ı öldürmesinin ardından Dante Reyes (Jason Momoa) tarafından tehdit edilir . Kredi sonrası sahne, ikisi arasında destansı bir yüzleşmeye yol açıyor ve şimdi bunun Hızlı ve Öfkeli 11'in kurgusu değil , bir Hobbs solo filmi olduğu ortaya çıktı.

Johnson , Hızlı ve Öfkeli serisinin bir sonraki filminin Hobbs'un yan filmi olacağını duyurdu . Hobbs yan filmi için henüz bir vizyon tarihi yok, ancak filmin Hızlı X ile Hızlı ve Öfkeli 11 arasında bir köprü görevi göreceği bildiriliyor. Hızlı ve Öfkeli 11, 2025'te gösterime girecek. Ancak serinin son derece karmaşık bir zaman çizelgesine sahip olması nedeniyle Hobbs'un solo filmi serinin finalinden sonra gösterime girebilir ve bir ön bölüm görevi görebilir.

Hobbs & Shaw 2'nin Onaylandığı Bildirildi

Dwayne Johnson'ın ortaklarından biri ve Seven Bucks Productions'taki en yakın işbirlikçilerinden biri olan Hiram Garcia, ( TheWrap aracılığıyla ) Hobbs & Shaw 2'nin aktif olarak geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı: " Böyle bir şeyi erken duyurmayı asla sevmeyiz... ama hikayeyi biz yazıyoruz" . Senaryo henüz geliştirilme aşamasında olduğu için prodüksiyona bir süre zaman kalmış olabilir ama devam filmi çekiliyor.

Hobbs ve Shaw 2 Oyuncuları

 

Hobbs & Shaw 2 henüz resmi olarak devam etmediğinden devam filmi için bir oyuncu kadrosu açıklanmadı ancak ilk filmde kimin rol aldığına dayanarak spekülasyon yapmak mümkün. Karakterlerinin isimlerinin başlıkta yer alması nedeniyle Dwayne Johnson ve Jason Statham'ın Hobbs & Shaw 2'deki rollerini yeniden canlandırmaları bekleniyor . Yapımcı Kelly McCormick, Ryan Reynolds veya Kevin Hart'ın ilk Hobbs & Shaw filmindeki karakterlerini devam filminde daha büyük roller için geri getirebileceklerini ima etti .

Hem Hobbs'un hem de Shaw'un geniş aileleri, ilk filmde Hobbs'un kardeşleri olarak Cliff Curtis ve Roman Reigns'den, sırasıyla Shaw'un kız kardeşi ve annesi olarak Vanessa Kirby ve Helen Mirren'e kadar belirgin bir şekilde yer aldı. Kısa kamera rolleri için de olsa hepsi Hobbs & Shaw 2'ye geri dönebilir. Dwayne Johnson , Facebook'taki soru-cevap bölümünde, aktörün henüz açıklanmamasına rağmen Hobbs & Shaw devam filminin topluluğa yeni karakterler katacağını söyledi.

Hobbs ve Shaw 2 Hikaye Detayları

Hobbs & Shaw 2'nin olay örgüsü özeti gizli tutulurken, hikayenin geliştirilmesi de büyük bir hızla devam ediyor . Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli filminden beklentileri altüst edecek bir Hobbs & Shaw 2 hikaye fikrini ortaya attı . Şunları açıkladı: "Aklıma şöyle bir fikir geldi: Universal Pictures başkanı Donna Langley'i aradım... ve '[Hobbs & Shaw 2] için bir fikrim ve yönüm var' dedim ve teklifimi sundum. Johnson devam filmiyle ilgili sunumunu " mükemmel bir Hobbs filmi " olarak tanımladı . ”

Johnson ayrıca Hobbs & Shaw 2 konseptinin " Hızlı ve Öfkeli filmlerinin genel olarak devam eden, devam eden ve devam eden antitezi " olacağını söyledi. Görünüşe göre Johnson, Hobbs'un beyazperdedeki yolculuğunu kesin olarak sonlandıracak Logan tarzı bir final tasavvur ediyor . Hızlı Beş'teki ilk çıkışından bu yana Hobbs, sayısız kez ölümden kaçan yenilmez bir Süpermen olarak tanımlandı. Hobbs & Shaw 2'de Johnson şöyle açıklıyor: “ Bir adamın gün batımına doğru yürüyüşünü izliyorsunuz” Devam filminde büyük bir zafer kazanmazsa en azından emekli olacak. Kaynak:SCREEN RANT

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!