Telefon
WhatsApp
Gençlerde sanal kumar bağımlılığı arttı,Tipobet - Tipobet365

Kumar bağımlılığı, gençlerin fiziksel, zihinsel ve sosyal sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle gençler için bu tür bir bağımlılığın sonuçları daha da kötü olabilir, çünkü yaşamlarının büyük bir kısmı hala şekillenme aşamasındadır ve bu tür bir bağımlılık erken yaşlarda edinilen kötü alışkanlıkların kalıcı etkileri olabilir. Evlerinde oturdukları yerden banka şubesine bile gitmeden kredi alıp kredi kartı sahibi olan gençler, internet üzerinden sanal kumar oynatan sitelerin tuzağına düşüyor.

TEKNOLOJİK TUZAK BÜYÜYOR

İçinde bulunduğumuz çağda bağımlılıkla mücadelenin öneminin arttığını vurgulayan yetkililer, giderek çoğalan 'sanal kumar' çetelerine karşı savaş başlattı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü, gelen şikayetler üzerine gençleri tuzağa düşüren bu tarz sitelere yönelik art arda operasyonlar düzenliyor. Uzmanlar ise özellikle anne babaları tehlikeye karşı uyarıyor.

Pragmatic ve Playson,Tipobet365 Gibi Sağlayıcılar Türkiye'ye Yaptırım Uyguladı Türkiye'den kumarda kazanan kişi olmayacak.

Pragmatic
,Tipobet,Tipobet365, Playson , HackSaw gibi sağlayıcılar Türkiye oyuncuları için Türkiye ip adresinden giren oyunculara hiçbir şekilde kazanç vermeyeceklerini belirttiler.

Bu yüzden Türkiye'de merdiven altı sitelerden ve büyük casino sitelerinden uzak durulması gerekiyor.

Tipobet adıyla bilinen merdiven altı site battı.

Yurt dışı oyuncularına uyarı Tipobet sitesinden uzak durun. Tipobet365 şikayet var hattı bu aralar çok yoğunlaşmıştır.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!