Telefon
WhatsApp
Huawei Yeni Akıllı Saati Watch Fit 3’ü Tanıttı

Huawei, Dubai'de düzenlediği etkinlikte Pura serisi akıllı telefonları ve Watch Fit ailesinin yeni üyesi olan Huawei Watch Fit 3'ü tanıttı. Yeni model daha kare bir ekran tasarımına sahip ve birçok yenilikle geliştirildi. Farklı renk ve kayış seçeneklerinin yanı sıra yeni saat yüzleri de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Huawei Watch Fit 3, 1.82 inç AMOLED ekranı, 2.5d cam ve metal çerçevesi ile estetik bir görünüme sahip. Ekran parlaklığı 1500 nit, tazeleme hızı 60Hz. Taç ve fonksiyon tuşuyla kullanım kolay. Saat sadece 9.9 mm kalınlığında ve 26 gram ağırlığında, sporcular için ideal. 5 ATM su geçirmezlik, 101 spor dalı desteği ve iyileştirilmiş kalori takibi fonksiyonları bulunmakta. Fitness odaklı saate yeni aktivite halkaları eklenmiş.

Watch Fit 3, AI koşu planı özelliği ile koşu temponuzu belirleyebilir, hedefler belirleyebilir ve tam GPS desteği sunabilir. TruSeen 5.5 ile daha doğru kalp ritmi takibi yaparken, TruSleep 4.0 ile gelişmiş uyku takibi yapabilirsiniz. Ayrıca üçüncü parti uygulamaları kullanabilir ve iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışabilirsiniz, Huawei Sağlık uygulamasını indirebilirsiniz.

Huawei Watch Fit 3, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Tek şarjla 10 gün kullanım, hızlı şarj özelliği ve 1 hafta pil ömrü sunuyor.

Huawei Watch Fit 3, ekranı el feneri olarak kullanılabilen farklı renk modlarıyla özellikli bir saat.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!