Telefon
WhatsApp
Hunter Biden,Sağcıların eleştirmenlerin 'öldürmeye' çalıştığını söyledi

ABD Başkanı Joe Biden'ın güç durumdaki oğlu Hunter Biden , Cumhuriyetçilerin onu "öldürmeye" ve babasının başkanlığını "yok etmeye" çalıştığını iddia etti.

İkili bağımlılıktan kurtulma programlarındayken başkanın oğluyla tanışan müzisyen Moby'nin sunduğu bir podcast'e verilen röportajda Bay Biden, sağcı eleştirmenlerin kamuoyunda devam eden saldırılarının kendisini madde bağımlılığının nüksetmesine ittiğini söyledi.

53 yaşındaki oyuncu, "Bunların hiçbirinin benimle ilgili olmadığının farkındayım" dedi. “Yapmaya çalıştıkları şey, babamın kaldıramayacağı kadar büyük bir acı olacağını bilerek beni öldürmeye çalışmak dedi.

“En gayri meşru yöntemlerle, ama en mantıklı şekilde, başkanlığı yok etmeye çalışıyorlar.

“Babamın kampanyaya devam etme ve ilerleme konusundaki güvenini ve yeteneğini baltalamanın tek yolunun, neredeyse ölümden yeni kazandığı oğlunu kaybedebileceğini düşünmek olduğuna karar verdiler. Bağımlılık yoluyla.

“Ve böylece saldırmaya, saldırmaya ve saldırmaya başladılar. Ve biliyorsunuz, bağımlılık insanlara pek çok açılım sağlıyor.”

Bay Biden, geçmiş uyuşturucu kullanımı, ticari ilişkileri ve yasa dışı silah bulundurması nedeniyle bir dizi hukuki sorunla karşı karşıya kaldı ve Cumhuriyetçiler, geçen yıl ABD Temsilciler Meclisi'nin kontrolünü geri almalarından bu yana onunla bağlantılı bir dizi soruşturma başlattı.

Eylül ayında Donald Trump'ın müttefikleri tarafından bir azil soruşturması başlatıldı; Cumhuriyetçiler, başkan ve oğluyla bağlantılı bir "yolsuzluk resmi"ne atıfta bulundu; ancak eleştirmenler bu çabanın temelsiz olduğunu ve cumhurbaşkanını yanlış bir davranışla ilişkilendiren hiçbir şey olmadığını söylüyor.

Güç durumdaki Bay Biden'la yapılan ender röportaj, Kaliforniya'da dokuz vergi suçlamasıyla suçlanmasından bir gün sonra, Cuma günü yayınlandı; ancak bu bölümün, en son suçlamalar getirilmeden önce kaydedildiği düşünülüyor .

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!