Telefon
WhatsApp
 İran'ın zina suçlamasıyla hedef aldığı Cristiano Ronaldo'ya 99 kırbaç cezası

CR7'nin zina yaptığını iddia eden Mundo Deportivo'ya göre bu sahne İranlı avukatları sinirlendirdi  .

 İran'da bekar bir kadına sarılmak günah, hatta zina sayılıyor. İspanyol basını, çok sayıda İranlı avukatın bu kucaklaşmaya karşı şikayette bulunduğunu bildiren İran portalı "Sharq Emroz"a atıfta bulunuyor. Hatta İran adaleti hızla tepki gösterdi ve Ronaldo'yu, Portekizlilerin bir sonraki İran seyahatinde alması beklenen 99 kırbaç cezasına çarptırdı.

Ronaldo İran'a döndüğünde ne olacak?

İran'da zinanın cezası 99 kırbaçtır. Ancak Ronaldo, İranlı yetkililerden resmi olarak özür dilerse kırbaçlanmaktan kurtulabilir.

CR7 için iyi haber şu ki Ronaldo kulübünün artık İran'ı ziyaret etmesine gerek yok; Dikkat: Bu turda. Ancak Al-Nassr ve İran takımının Asya Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemesi halinde oyuncu ve taraflar yeniden karşılaşabilir. Al-Nassr muhtemelen Ronaldo'yu evinde bırakacak ve sonuçlarına katlanma riskini alacaktır. 

Bu, Ronaldo'nun Orta Doğu'daki yasalarla ilgili bir tazelemeyle karşı karşıya kaldığı ikinci sefer. Kız arkadaşı ve beş çocuğuyla birlikte Orta Doğu ülkesine taşınması üzerine Suudi Arabistanlı yetkililerin eleştirileriyle ve olası yasal tehditleriyle karşı karşıya kaldı. Suudi yasalarına göre evli olmayan çiftler aynı evde birlikte yaşayamıyor.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!