Telefon
WhatsApp
İYİ Parti 6'lı Masa'dan ayrıldı

Toplantı sonrası Akşener'in yaptığı açıklamaların satır başı:

Geldiğimiz noktada bir İYİ Parti bir kıskaca alınmış, bir dayatmaya alınmıştır. Buna boyun eğmeyeceğiz.

Ceketimi assam aday ederim diyenlerin karşısındayız.

Bizim seçimimiz dün de belliydi, bugün de belli. Karşımıza kim çıkarsa çıksın bizim mücadelemiz bugün de aynı. Milletimize söz verdik. Milletimizin sesini bastıran değil o sesi duyuran olacağız.

İLÇE İLÇE GEZDİK

Biz bugünlerde bugünlere dayatmalara direnerek geldi. Biz kirli pazarlıkları reddederek geldik. Bu doğrultuda siyasetimizin merkezine milletimizi alıp il il, ilçe ilçe, karış karış gezdik.

5 siyasi partiyle çok önemli bir adım attık. Tüm farklılıklarımıza rağmen bu dertlerin ortak çözümüne yönelik bir çok önemli konuda mutabakat sağladık.

İKİ İSMİ BEYAN ETTİK

5 parti dünkü toplantıda 'Kılıçdaroğlu aday olsun' dedi. Yapılan tüm kamuoyu araştırmalarında uzun süredir Erdoğan'a karşı açık ara kazanan iki ismi beyan ettik. Bu iki isim sayın Mansur Yavaş ile sayın Ekrem İmamoğlu.

ÖNERİLERİMİZ REDDEDİLDİ

Maalesef ve maalesef bu görüş ve önerilerimiz asadaki paydaşlarımız tarafından kesin bir biçimde reddedildi.

ŞAHSİ HIRSLAR TÜRKİYE'YE TERCİH EDİLDİ

Şahsi hırslar Türkiye'ye tercih edilmiştir. Anlamış olduk ki yenilgi yenilgi büyüyen küçük hesaplar 85 milyonun kutlu zaferine tercih edilmişti. Biz İYİ Parti'yi bunun için kurmadık. Biz önce millet önce memleket demekten asla vazgeçmedik. Bir kez bile milletimize verdiğimiz sözden dönmedik.

İMAMOĞLU VE YAVAŞ'A ÇAĞRI

Sayın Mansur Yavaş'a ve sayın Ekrem İmamoğlu çağrıda bulunmak istiyorum. Siz bu milletin iradesiyle seçildiniz. Üzerinize atılan iftiralardan alnınızın akıyla çıktınız. Ne mutlu size ki.. milletimiz gayretlerinizi gördü, yanınızda durdu. Milletimiz sizleri sevdi, bağrınıza bastı. Milletimiz sizi göreve çağırıyor.(Posta)

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!