Telefon
WhatsApp
Las Vegas Hakimi Mary Kay Holthus mahkemede Deobra Redden tarafından saldırıya uğradı

ABD'li bir yargıç, 3 Ocak Çarşamba günü Las Vegas, Nevada'da yapılan duruşma sırasında savunma masasının üzerinden kürsüye atlayan bir suçlunun şiddetli saldırısının kurbanı oldu.  

Clark İlçe Bölge Mahkemesinden Yargıç Mary Kay Holthus, hüküm giymiş suçlu Deobra Delone Redden aleyhine bir karar vermenin tam ortasındayken, mahkeme salonunda bulunan herkesi dehşete düşürecek şekilde Deobra Delone Redden'in üzerine saldırdı. 

Redden, masaları ve diğer engelleri aşmak yerine kendini bariyerlerin üzerinden attı ve hakemi yere düşürdü. Kendini hakimin üzerine atarken şöyle bağırdığı duyuldu

Sosyal medyada viral olan videoda, şerif ve diğer güvenlik görevlileri onu bastırmaya çalışırken Redden'in defalarca hakime yumruk attığı görülüyor. Holthus'un Redden'a inmesi için yalvardığı da duyuluyordu. 

Sonraki bir buçuk dakika boyunca, suçlu hakime saldırırken Redden ve güvenlik görevlisi itişip kakışmaya devam etti. Daha sonra kelepçelenen ve olay yerinden uzaklaştırılan Redden'i teslim etmek için birkaç güvenlik görevlisinden fazlası gerekti. 

Edinilen bilgiye göre, saldırı sonucu Yargıç Holthus yaralandı ve hastaneye kaldırıldı durumu izleniyor. 

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!