Telefon
WhatsApp
Mike Tyson ve Jake Paul arasındaki kavga, profesyonel bir dövüş olarak onaylandı.

Jake Paul ve Myke Tyson arasında Teksas`taki AT&T'de 20 Temmuz'da yapılacak dövüş profesyonel bir maç olarak onaylanacak, Pazartesi günü açıklandı, bu nedenle her boksörün kişisel rekoru dikkate alınacak. Netflix'te yayınlanacak mücadelenin dünya çapında büyük heyecan yaratması bekleniyor.

‘‘Demir Mike‘‘ olarak bilinen Mike Tyson, 50-6-0`lık kariyer rekoruna ve 44 nakavt zaferine sahip bir boks efsanesidir.

Öte yandan, 27 yaşındaki Jake Paul, artık profesyonel bir boksör olan YouTuber`dır. Yaptığı on dövüşün dokuzunu kazandı. 

İkili arasındaki kavgada nakavt yapılmasına izin verilecek ve kafa koruması kullanılamayacak. O kadar da tehlikeli olmamasını sağlamak için en büyük fark, her biri iki dakikalık 8 rauntluk bir dövüş olması ve 14 onsluk eldivenlerle dövüşülmesidir. “Evet, bu yetkili gerçek bir dövüş. Iron Mike bu kararın ardından "Gerçek bir kavga olacağını söylerken şaka yapmıyordum" dedi.

Mike Tyson hem de Jake Paul bu yüzleşmeden heyecanlı görünüyor. Jake Paul bunun hayatının mücadelesi olacağını belirtirken, Mike Tyson bir 'çocuğun' iradesinin ve hırsının bir KEÇİ'nin (tüm zamanların en iyisi olabilir) deneyimi ve yeteneğine karşı neler yapabileceğini görmekle ilgilendiğini ifade etti.

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!