Telefon
WhatsApp
Murat Bakan Kurum'dan kentsel dönüşüm mesajı

Bakan Kurum Sivas Merkez Millet Bahçesi İlk Fidan Dikimi, Kale Projesi Temel Atma, 746 Konut Anahtar Teslim ve Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Bakan Kurum'un açıklamalarından satır başları şöyle: Eski stattaki millet bahçemizi sizlerin hizmetine açtık. Eğriçimen ve bugün ilk fidanlarını toprakla buluştuğumuz merkez millet bahçesini de en kısa sürede sizlerle buluşturacağız. Bu millet bahçelerimiz şehrimize yeni nefes alanları olacak. Pek çok gencimiz burada eğlenecek. Sivasspor gibi Türk sporunun önemli bir takımına sahip olan bu şehrin insalarına böyle bir millet bahçesi yakışır. Millet bahçemizde diktiğimiz her bir fidan birlik ve beraberliğimizin temsili olacak. Büyük ve güçlü Türkiye yürüyüşümüzün dayanağı olacaktır. 

Sivas bizim ümitsizliğimizin devasıdır. Zorlukların anahtarıdır çünkü bu şehir yaşadığımız işgale karşı İstiklal ateşimizi yaktığımız yerdir. Sivas vatanın 4 bir yanınn işgal edildiği yıllarda 81 ilimize umut olmuştur. Bu topraklardan atılan hürriyet fidanı büyümüş ve bir çınar olmuştur. Bu büyük devlet tarihi başarılarını sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yıla sığdırarak yapmıştır. AK Parti kadroları olarak liderimizin vizyonu ile her yönde ne görüyoruz biliyor musunuz? Sadece ve sadece milletimizi görüyoruz. Milletimizin istikbalini, geleceğimizi görüyoruz. Milletimizin hizmetine koşuyoruz.

"KENTSEL DÖNÜŞÜM SÖZÜ VERİP BİR ÇİVİ DAHİ ÇAKMADILAR"

Recep Tayyip Erdoğan, söz veriyor çalışıyor. Gayret ediyor ve o gayret neticesinde çalışmalarını bitiriyor eserleri bir bir hayata geçiriyor. Diğer

taraf ise yatırımı milletimizin istikbali için değil tanıtıma ve reklama yapıyor. Millete yeşil alan sözü veriyorlar. Emin olun bir metre kare yeşil alan kazandırmadılar. Milllete kentsel dönüşüm sözü verdiler, hiçbir proje üretemediler. Onlar millete dönüşüm sözü verip bir çivi dahi çakmadılar. Milletin geleceği ile oynadılar. Biz yavrularımızın istikbali için kentsel dönüşüm milletimizin canıdır dedik. Demeye de devam edeceğiz. Biz şehirlerimizi milet bahçeleri ile donatmaya devam edeceğiz.

'650 BİN KONUTU TESLİM EDECEĞİZ'

Şimdi bize deprem bölgesindeki bunca konutu nasıl yapacaksınız diyenler var. Onlara diyoruz ki depremin üzerinden daha 20 gün bile geçmeden ilk temelleri atan bu ülke 55. günde 70 bin yuvanın harcını karan bu devlet 650 bin konutu vatandaşına teslim edecek.

İzmir'e 5 bin yeni yuva kuracağız dedik. Depremden sonra gittik mahalle mahalle hızlı hızlı inşaatlarımızı yaptık. Antalya'da Muğla'da yangın çıktı. Buradaki yangınlardan sonra endişe etmeyin dedik. Yeni yuvalarınızı bir yılda teslim edeceğiz dedik, ettik. 650 bin yuvayı da kurarız, milletimize armağan ederiz. Onlar ne derse desinler. Biz evlatlarımıza güçlü bir Türkiye bırakmak için and içtik.(Milliyet)

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!