Telefon
WhatsApp
Nicolas Pepe transferinde son durum: Arsenal sözleşme toplantısı, Beşiktaş teklifi

Nicolas Pepe'nin Arsenal'deki süresinin bu yaz sona ermesi bekleniyor. Fildişili kanat oyuncusunun mevcut sözleşmesinin bitmesine bir yılı var ve Mikel Arteta'nın 2023/24 kampanyası planlarının bir parçası değil.

Pepe, 2022/23 sezonunu Ligue 1 tarafı OGC Nice'de kiralık olarak geçirdikten sonra Gunners'ın Amerika turu için sezon öncesi kadrosunun dışında bırakıldı. Beşiktaş, 29 yaşındaki oyuncu için bir hamle ile bağlantılı ve Arsenal sözleşmesi feshedilirse ücretsiz transfer için imzasını alabilir.

Arsenal Sözleşme Toplantısı

Nicolas Pepe'nin temsilcileri önümüzdeki günlerde Arsenal ile sözleşme fesih olasılığını görüşmek üzere bir araya gelecek.

 Pepe'nin Mikel Arteta'nın gelecek sezon için planlarında olmadığını anladı. Fildişili kanat oyuncusu geçen sezonu OGC Nice'te kiralık olarak geçirdi ancak Fransız takımı bu yaz kalıcı bir anlaşma yapmamayı tercih etti.

Beşiktaş Teklifi

 Beşiktaş, Arsenal'den Pepe'yi transfer etmeye çok yakın. Fildişili kanat oyuncusu, Gunners ile olan sözleşmesini feshedecek ve Türk tarafına ücretsiz transfer sağlayacak.

Sözleşme Feshi

Arsenal, transfer ücretini alamamaları halinde Pepe'nin sözleşmesini bu yaz feshetmeyi planlıyor. Ivorian, Gunners'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sezon öncesi turuna dahil edilmedi ve Mirror'a göre kulüp, ayrılışını bu pencerede bitirmeye hevesli.

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!