Telefon
WhatsApp
Odine Solutions Teknoloji Halka Arz Oluyor

Odine Solutions Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. (ODİNE)

İşlem Kodu: ODİNE

Arz Başvuru Tarihi: 13-14-15 Mart 2024

Lot Sayısı: 44.200.000 lot

Fiyat: 30.00 TL

Dağıtım Şekli: EŞİT Dağıtım

Arz Büyüklüğü: 1.326.000.000 TL 

Halka Açıklık: %40

 

Odine Solutions Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. Hakkında

Odine Solutions, özel ve hibrit bulut telekom şebekelerinin üretiminde uzmanlaşmış bir sistem entegratörüdür. EMEA bölgesinde lider konumda olan şirket, Tier-1 Mobil Şebeke İşlev Sanallaştırması’na odaklanmıştır.

Şirket, Odine Nebula ve Odine Orion yazılım ve altyapı çözümleri üzerine kurulu olan bulut platformuyla 36 farklı ülkedeki Telekom Operatörleri ve Toptan Ses/Veri taşıyıcılarına hizmet vermektedir. İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan POP noktaları üzerinden PaaS/SaaS çözümleri sunarak, müşterilerinin toptan ses trafiği operasyonlarını esnek, verimli ve yüksek performanslı bir şekilde yönetmelerini sağlar. Bu sayede operasyonel maliyetleri düşürerek iş süreçlerinde verimliliği artırırlar.

Odine Nebula ve Odine Orionplatform hizmeti ile çalışır. Odine Orion, SBC, TDM/SIP Interworking, ve Transcoding hizmetleri gibi özelliklerle birlikte; kural tabanlı çağrı yönlendirme, trafik yönlendirme optimizasyonu, faturalandırma, raporlama ve analitik gibi özellikler sunarak firmaların toptan ses trafiğini yönetmelerine yardımcı olur.

Şirket, yazılım ve profesyonel hizmet ekipleri ile sabit ve mobil şebekeler için sanal telekom şebekeleri kurar, yönetir ve sürdürülebilirliğini sağlar. Ayrıca, Telekom operatörlerinin dış tehditleri tespit edip engellemelerine ve taahhüt edilmiş Servis Seviyesi Anlaşmaları çerçevesinde işletmelerine destek olacak savunma mekanizmalarını oluşturur.

Odine Solutions, İstanbul, Londra, Prag, Dubai ve Lahor’daki bölge ofisleri aracılığıyla Amerika, Avrupa ve Asya arasında köprü kurar, aynı zamanda Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda benzersiz bir hizmet sunar. Bu coğrafi hizmet ağı, sektörel deneyim ve kültürel akıcılıkla müşterilere özel ve kapsamlı hizmetler sunar.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!