Telefon
WhatsApp
Ramazan ayı Duaları!Ramazan ayı Mesajları!

Aşağıda arkadaşlarınıza, aile üyelerinize ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı Ramazan mesajları ve duaları bulabilirsiniz.

Ramazan Duaları

1. Bu mübarek ayda kalbinizin ve evinizin Yüce Allah'ın tüm bereketleriyle dolmasını diliyorum. Ramazan ayiniz kutlu olsun.

2. Bu Ramazan tüm insanlığa barış ve uyum yolunda yürüyebileceğimiz hayırlar getirsin! Herkese hayırlı Ramazanlar.

3. Ramazan ruhunun kalbinizi aydınlatmasını ve doğru ile yanlışı, doğru ile yanlış arasında net bir şekilde karar vermenize yardımcı olmasını diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.

4. Ramazan sadece oruç tutmakla olmaz, açları doyurmak, muhtaçlara yardım etmek, dilimizi korumak, başkalarını yargılamamak ve affetmek gerekir. İşte Ramazan'ın ruhu budur.

5. Bu bayramın barışı yeryüzüne taşımasını, ışığın dünyayı aydınlatmasını ve her Müslümanın yüreğinde umut yeşermesini dilerim. Ramazan ayiniz kutlu olsun!

6. Oruç tuttuğunuzda ve Allah'a dua ettiğinizde huzur ve mutluluğunuzu bulun. Huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirin!

7. Bu mübarek Ramazan ayının her gününde perhiz yaptığınızda, iman ruhu, sevgi sıcaklığı ve birlikteliğin gücü her zaman yanınızda olsun.

8. Allah'tan mübarek bir Ramazan geçirmenizi, hayatınızın huzur, sağlık ve refahla geçmesini diliyorum.

9. Ramazan Allah'tan af dilemek için en güzel fırsattır. Nimetlerinden dolayı ve sizi bu ana kadar hayatta tuttuğu için O'na teşekkür edin.

10. Hayırlı Ramazan ayı başlarken, hilal şeklindeki ay aydınlanmaya giden yolunuzu aydınlatsın ve Allah size huzur ve lütuf versin. Mutlu bir Ramazan geçirmenizi dilerim!

11. Başarının anahtarı Kuran'da yansıtılmıştır. Ramazan günlerinde hep birlikte okuyarak bereket ve hidayet bulalım. Ramazan ayiniz kutlu olsun!

12. Ramazan ruhu kalplerinizde kalsın, ruhlarınızı içten aydınlatsın. Ramazan Kareem.

13. Bu mübarek ayda Allah'ın sizi afiyetle bereketlemesini ve evinizi lütfuyla doldurmasını yürekten temenni ediyorum. Hayırlı Ramazanlar.

14. Size çok mutlu bir Ramazan diliyorum. Rabbim tüm acılarınızı dindirsin, başarıya yeni bir kapı açsın!

15. Allah bu mübarek Ramazan ayında oruç tutmanızı kolaylaştırsın ve size bütün namazları kılma gücü versin! Ramazan Kareem.

16. Bu kutlu ay tüm karanlıklarımızı aydınlatsın, üzüntülerimizi yıkasın, acılarımızı dindirsin. Dualarımızın Yüce Allah'tan kabul olmasını dilerim! Ramzanul Mübarek.

Arkadaşlara Ramazan Dilekleri

17. Dostum, Ramazan ayına hoş geldin. Ve her türlü günahkâr davranıştan uzak duracağınızı umuyoruz. Namazı ve Kur'an-ı Kerim okunuşunu artırın. Hepinize bereket diliyorum.

18. Allah sizi şeytanın etkisinden korusun ve Yüce Allah'ın ilahi nimetleri sizi korusun ve yönlendirsin. Dostum, huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirmeni dilerim! Allah sizi hayırlarda daim etsin.

19. Sevgili dostum, Bu Ramazan ayında senden tek dileğim, Yüce Allah'ın sana mağfiret etmesidir. Allah için oruç tutarak daha çok namaz kılın. Ramazanınız mübarek olsun!

20. Sevgili Dostum, Ramazan ayında iyilikleri ve hayır işlerinizi artırın. Bu Ramazan'ın hayatınıza ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.

21. Bu aydır rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluş ayıdır. Allah'a daha çok dua etmelisiniz. Ve orucu TAQWA ile tutun. Bu Ramazan hayatınıza huzur getirsin.

22. Ramazan bereket ayıdır. Bu, Allah'tan af dileme ayıdır, zulmet ayıdır. Ve canım, seni tebrik ederim çünkü Ramazan. Senin için tüm hayırları diliyorum.

23. Mübarek Ramazan ayında bize dua etme imkanı veren Yüce Allah'a çok teşekkür etmeliyiz. Allah bu Ramazan'da size mutluluk versin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

24. Bu Ramazan ayı bereketli olsun. Ramazan ayının en güzel hediyelerini almanızı diliyorum, Ramazan Kareem'iniz kutlu olsun dostum!

25. İmanınızı koruyun. Vizyon her zaman belirlenen süre içindir. Sabırlı olun, dua edin ve vizyonlarınızın gerçekleşmesini bekleyin. Ramazanınız mübarek olsun!

26. Allah seni Cehennemde görmek istediği için Müslüman yaptı. Tek yapmanız gereken buna layık olduğunuzu kanıtlamak. Mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmenizi dilerim Mübarek!

27. Hayattaki sürekli bolluğunuz, tatmininiz ve neşeniz için dua ediyorum. Bunların hepsi sana nasip olsun, çünkü sen benim çok değer verdiğim büyük bir kardeşimsin. Size mübarek bir Ramazan!

Mutlu Ramazan Dilekleri

28. Sizin ve ailenizin Ramazan Bayramı Mübarek olsun. Bu kutlu ayın kutsal özü kalbinizde ve yaşamınızda kalsın!

29. Hayırlı Ramazanlar. Hayatın her zorluğunu yenmenize yardımcı olacak, size cesaret ve güç aşılayacak mübarek bir Ramazan dileriz!

30. Yüce Allah bu Ramazan ayı için pek çok manevi mükâfat vaad etti! Oruç tutmalı ve günahlardan uzak durmalısınız. Allah size ve ailenize bereket versin. Mutlu Ramazan Kareem!

31. Umarım Ramazan ayını anarak ruhunuzun arınmasına kavuşursunuz. Hayırlı ve bereketli bir Ramazan geçirmenizi dilerim!

32. Ramazan ayının başlamasını burada kutlayalım. Hayatımızı mutluluk ve neşeyle dolduruyoruz, Allah bir kez daha refah ve neşeyle bereketlesin. Ramazan ayiniz kutlu olsun!

33. Ramazan Kareem. Bu mübarek ay size ve ailenize birlik ve mutluluk versin ve tüm iyi amelleriniz, dualarınız ve ibadetleriniz Yüce Allah tarafından kabul edilsin!

34. Dört Hafta merhamet, 30 gün ibadet, 720 saat Maneviyat. 43.200 Dakikalık Bağışlama, 2592000 Saniyelik Mutluluk, Ramazan Kareem Mübarek.

35. Yılın o zamanı geldi. Günahlarımızdan ve günahlarımızdan tövbe etmek için bir ay. Bu ramazanda hepimize huzur bulalım. Mutlu Ramazan Kareem!

36. Ramazan ayını huzur, uyum ve neşe dolu bir kalple karşılayın. Allah'ın ilahi bereketi sizi korusun ve yönlendirsin.

37. Herkese hayırlı Ramazanlar. Tüm ibadetleriniz kabul olsun ve Allah, yaptığınız tüm iyiliklerin karşılığını versin!

38. Bu mübarek ayda Allah'ın size ve ailenize her zaman sevinç, birliktelik ve mutluluk getirmesini dileyerek dileklerinizi iletin. Ramazan ayiniz kutlu olsun.

39. Ramazan ayının kutsal ruhu her zaman kalbinizde parıldasın ve yaşamınızda ilerlemenizde size rehberlik etsin. Hayırlı Ramazanlar.

40. Mutlu bir Ramazan geçirmenizi dilerim. Yüce Allah'ın Rahmeti sizin ve ailenizin üzerinde daima parlasın!

41. Hayırlı Ramazanlar dilerim. Rabbim yolunuzu, kalbinizi aydınlatacak ilim ve nurla bereketlesin!

42. Mübarek Ramazan. Ramazan ayının bereketi hayatınıza mutluluk, birlik ve zaferler katsın ve Allah'ın ilahi nimetleriyle parlasın!

43. Herkese hayırlı Ramazanlar. Ramazan ayının bereketi hepimizin üzerine olsun, Allah dualarımızı ve oruçlarımızı kabul etsin!

44. Sizin ve ailenizin Ramazan Bayramı Mübarek olsun.
Umarım eviniz bugün ve her zaman iyi neşeyle doludur!

45. Kim Ramazan ayında sadece bir ayet okursa, diğer aylarda Kur'an'ı tam okumuş gibi sevap kazanır. ” ~ [Peygamberimiz Muhammed (SAV)]

46. ​​Sizin ve ailenizin Ramazan Bayramı Mübarek olsun.
Bu kutlu ayın kutsal özü kalbinizde ve yaşamınızda kalsın!

47. Allah'a olan imanınız size yol göstersin ve O'nun ilahi nimetleriyle parlasın! Hayırlı Ramazanlar.

48. Allah sizi şeytanın etkisinden korusun.
Ve Yüce Allah'ın ilahi lütufları sizi korur ve yönlendirir. Dostum, huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirmeni dilerim!

49. Bu mübarek ay size ve ailenize birlik ve mutluluk versin ve tüm iyi amelleriniz, dualarınız ve ibadetleriniz Yüce Allah tarafından kabul edilsin. 

50. Sizin ve ailenizin Ramazan ayı çok mutlu ve mübarek olsun. Bu muhteşem günlerin tadını çıkarın ve yardımımıza ihtiyacı olanları unutmayın. Ramazan ayiniz kutlu olsun.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!