Telefon
WhatsApp
Sızan iPhone 16 Pro Max görüntüleri sızdı

Apple'ın yeni iPhone modelleri iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max'in ekran boyutlarının sırasıyla 6,3 inç ve 6,9 inç olacağı söylentileri var. iPhone 16 Pro Max'in boyutu iPhone 15 Pro Max ile karşılaştırılarak tahmin edilmeye çalışılıyor.

 

iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max Arasındaki Boyut Karşılaştırması

Majin Bu tarafından X'te paylaşılan fotoğraflar, gerçek iPhone 15 Pro Max ile sahte birim olan yeni 16 Pro Max'in kukla ünitelerini karşılaştırıyor. Kukla üniteler, genellikle ürünün gerçek boyutlarına sahip olduğu için aksesuar üreticileri, cihazla uyumlu ürünler oluşturabilir.

iPhone 15 Pro Max'in 6,7 inç ekranı olduğu ve iPhone 16 Pro Max'in yalnızca 0,2 inç daha büyük bir ekrana sahip olacağı belirtiliyor. Bu farkın gerçek hayatta çok belirgin olmayacağı ve kullanıcılara daha fazla ekran alanı sağlayacağı düşünülüyor. Daha büyük telefon sevenler memnun olacakken, boyutun zaten yeterince büyük olduğunu düşünenler bu artıştan memnun olmayabilir.

iPhone 16 İle İlgili Söylentiler

Son söylentilere göre, iPhone 16'nın daha büyük ekranlara sahip olacağı ve ayrıca iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max'in diğer donanım yükseltmeleriyle birlikte geleceği belirtiliyor. Bu yükseltmeler arasında daha büyük piller, daha hızlı Wi-Fi ve 5G desteği, M4 tabanlı yeni bir A18 Pro çipi, bir Yakalama düğmesi, yeni bir 48 MP ultra geniş kamera ve daha küçük iPhone 16 Pro'da 5x telefoto lens bulunuyor.

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!