Telefon
WhatsApp
USTC Coin nedir?

USTC Coin Bir Günde %300 Yükseldi

USTC , sürekli olarak UST olarak bilindiği 2022'deki patlamadan bu yana bir stabilcoin olarak kullanışlılığının çoğunu kaybetti . Stablecoin ABD dolarına olan sabitini kaybetti ve bu da kardeş tokeni LUNA ile sonuçlanan bir dizi olayla sonuçlandı, aynı zamanda etiketinin çoğunu kaybetti ve Terra-LUNA blockchain ekosisteminin ölümüyle sonuçlandı. ABD dolarına olan sabitini kaybettikten sonra stabilcoin, UST Classic olarak yeniden markalandı ve etiketi 0,01 dolara kadar düştü.

Çöküşün üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti, ancak belirteç kesinlikle havalı görünüyor ve LUNA ekosistemindeki bazı insanlar artık pes edecek durumda değiller. En son etiket eylemi, tokenın önceki 24 saat içinde %300 oranında 0,01569 dolardan 0,0755 dolara yükseldiğini değerlendirdi. Bu artışın katalizörü muhtemelen bir LUNC topluluk misyonu olan Terra Classic Labs'e (TCL) atfedilebilir.

Terra Classic Labs, nesli tükenmekte olan LUNA ekosisteminin bazı insanları tarafından Ekim 2023'te oluşturulmuştu. Web durumuna uygun olarak , Terra ekosisteminin yeniden canlandırılması için benzersiz LUNC projelerini desteklemeye kendini adamıştır.

Luna Classic Labs'ın yasal ortağı Trader QT tarafından yayınlanan bir sosyal medyada ekip, USTC $ başına 0,021 $ öneri etiketinde 500.000 $ karşılığında yaklaşık 25,6 milyon USTC'lik kapsamlı bir seçim yaptı. Bu inç, USTC'de bir artışa neden oldu ve Terra Classic Labs'ın kripto para birimini canlandırmaya ve istikrara kavuşturmaya yardımcı olabileceği umutlarını artırdı.

Terra Classic 1 Dolara Dönebilir mi?

Terra Classic Labs'ın inç'i USTC'yi bir yükselişle gönderse de, stabilcoin 1 dolarlık etiket noktasından biraz uzakta, 0,0516 dolarda sakin bir şekilde işlem görüyor. Kripto para kaydolmak isteyecek, ancak herkes ABD dolarına sabitlenmesini sağlayacağından daha kısa sürede son etiketinden %1837 oranında zafer kazanacak ve bu da ona ne kadar uzak olduğunu gösterecek.

Ancak son etiket hareketi, Terra Classic LUNC'da bir çeşit yükseliş hareketi yakaladı; zira fiyat önceki 24 saat içinde %25 oranında artış gösterdi. Terra Classic, yazının yazıldığı sırada 0,0001004 dolardan işlem görüyor.

Terra Classic topluluğu kripto para biriminden vazgeçmemiş olsa da , LUNA ekosistemi o zamandan beri yeniden markalaştı ve Terra Classic LUNC'tan LUNA olarak bilinen yerel yakalama tokeni ile marka benzersiz bir zincire (Terra 2.0) geçti . 

Coinmarketcap'ın kayıt verileri, LUNA'nın son 24 saat içinde %17,8 arttığını ve şu anda 0,79 dolardan işlem gördüğünü ortaya koyduğundan, LUNA'nın da TerraClassicUSD artışına olumlu tepki verdiği görülüyor.

 

 

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!